BOROVICE

Borovice se vyznačuje svou bohatostí a elegancí. Jehličí tohoto umělého stromečku je velmi hustě uspořádané, avšak nabízí dostatek prostoru pro vánoční ozdoby. Borovice díky svého realistického vzhledu patří mezi nejoblíbenější umělé vánoční stromečky. Jste-li příznivci jemného přírodního zdobení, dopručujeme zvolit borovici se šiškami. Pokud chcete u Vás doma vytvořit dokonalou iluzi skutečné zasněžené borovice, bude pro Vás ideálním řešením borovice bílá, či borovice zasněžená.

Stále váháte nad koupí umělé borovice? Přečtěte si náš článek, který Vám pomůže s výběrem vhodného druhu vánočního stromku. 

6 produktů

Řadí se dle

Díky realistickému ztvárnění působí umělá borovice velmi přirozeně. Dokonalý přírodní vzhled jí dodávají krásné větvičky. Tyto umělé vánoční stromečky jsou vyrobené z kvalitního PVC materiálu. Výhodou umělých stromečků je jednoduché složení a rozložení. Součástí balení je také stojan. Borovice jsou vhodné nejen do rodinných interiérů, hodí se také do kanceláří, obchodů či na recepce firem.

Nabízíme široký sortiment umělých vánočních borovic. Můžete si vybrat z borovic ve velikostech od 120 cm do 250 cm a v ceně od 500 Kč do 3000 Kč. Z naší nabídky umělých vánočních borovic si vybere každý!

V naší nabídce také naleznete umělé vánoční stromky jedle a smrky.