Povánoční výprodej stromečků! Do konce akce zbývá:

Mujstromecek.cz

Umělé vánoční stromky - JEDLE

UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Umělé jedle působí velmi elegantním dojmem. Vyznačují se bohatým, přirozeným jehličím a štíhlým vzhledem, díky němuž umělý stromeček nezabere mnoho místa v pokoji. Mezi nejpopulárnější typy umělých vánočních stomků patří jedle Gold s přírodním vzhledem, kterou utváří 2D jehličí, vyrobené z vysoce kvalitních PVC fólií. S touto oblíbenou variantou budete mít pocit, jako by u vás v interiéru stál živý stromek bez nežádoucího opadávání a osychání jehličí. 

Hřebenitě uspořádané jehlice dodávají jedlím čistý a luxusní vzhled, ale poskytují také dostatek prostoru pro kreativní zdobení podle vlastních nápadů. Díky preciznímu zpracování a kvalitním materiálům působí jedle velmi realisticky a přirozeně. Součástí balení je také stojan. Tyto umělé vánoční stromky lze jednoduše složit i rozložit.Jedličky ozdobí nejen obývací pokoje a haly, krásně se vyjímají také v kancelářích, čekárnách i školách.

Nabízíme široký sortiment umělých vánočních jedlí. Můžete si vybrat z jedlí ve velikostech od 120 cm do 250 cm a v ceně od 500 Kč do 3000 Kč. Z naší nabídky umělých vánočních jedlí si vybere každý!

V naší nabídce také naleznete umělé vánoční stromky borovice a smrky.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS