Předsezónní slevy 35 %! Sleva končí za

Mujstromecek.cz Borovice Borovice Ponderosa 180 cm - umělý vánoční stromek

Borovice Ponderosa 180 cm - umělý vánoční stromek

DOPRAVA ZDARMA - 35 180 CM novinka Zlatá střední cesta

Velmi elegantní Borovice Ponderosa, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru! Stromeček jsme navrhli tak, aby vytvořil co nejpřesnější iluzi Borovice Ponderosy. Borovice patří poslední roky mezi nejprodávanější váno .. více

Končí za
4 614
-35%
2 999

Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!

10 výhod umělého stromku

  • 1. Dokonalý realistický vzhled bez nutnosti péče.
  • 2. Neopadává - nemusíte pod ním neustále uklízet jehličí.
  • 3. Vydrží větší nápor vánočních ozdob.
  • 4. Má dokonalý tvar a barvu.
  • 5. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy EU.
  • 6. Snadno se složí/rozloží a dlouho Vám vydrží.
  • 7. Nákupem přispějete 10 Kč na sázení živých stromků.
  • 8. Záruka dva roky.
  • 9. Zákaznický servis 24h/denně.
  • 10. Doprava ZDARMA.

Borovice Ponderosa 180 cm - umělý vánoční stromek

Velmi elegantní Borovice Ponderosa, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru!

Stromeček jsme navrhli tak, aby vytvořil co nejpřesnější iluzi Borovice Ponderosy. Borovice patří poslední roky mezi nejprodávanější vánoční stromky, a proto i u nás naleznete širokou škálu těchto překrásných stromečků. Na většině našich borovicích najdete velmi realistické borové šišky. Naše stromečky dodají tu pravou vánoční atmosféru!

Stromky vyrobeny právě z PVC materiálu patří mezi ty nejhustší. Jsou vyráběny z nastříhaných PVC fólií požadovaných délek, které se dále precizně zpracovávají. Pokud hledáte levnější, avšak hezkou variantu vánočního stromečku, jsou pro Vás stromky tou nejlepší volbou!

Aby Váš nový stromeček vypadal dokonale, důkladně rozložte větvičky. Stejně jako u všech našich stromečku, je Borovici Ponderosu snadné sestavit a dále s ní manipulovat. U alternativního typu rozložení se u větví nachází kloub, který když stromeček postavíte do stojanu, se hlavní větve automaticky rozloží v určitém sklonu a Vy poté musíte ty menší větvičky zasunout do větších, do tomu určených míst. Větvičky jsou očíslovány (od 1 směrem nahoru), tak abyste věděli, do které řady daná větvička patří.

Samozřejmostí je kovový stojan, který je opatřen gumovými nožičkami odolnými proti poškrábaní, a také textilní obal pro uschování stromečku. Zaručujeme Vám unikátní a stylový vzhled našich stromečků, které u žádné jiné firmy nenaleznete – díky našemu vlastnímu designerovi.

Pozor: Před koupí stromečku si dobře rozmyslete jeho velikost. Do celkové výšky stromečku je zahrnuta i špička, nejvyšší svislá větvička a její délka je v rozmezí 25-30 cm.

Přejeme Vám příjemně strávené Vánoční svátky!

Parametry

Značka: All4Customer
Záruka: 24 měsíců
Šířka: 116 cm
Výška: 180 cm
Materiál: Umělá hmota
Typ: stromečky
Barva: zelená
Typ jehličnanů: borovice
Podle jehličí: 2D Jehličí
Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!
DPH: Cena je uvedena s 21% DPH

Doporučujeme také:

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS