Předsezónní slevy 35 %! Sleva končí za

Mujstromecek.cz Borovice Borovice Omorika 180 cm - umělý vánoční stromek

Borovice Omorika 180 cm - umělý vánoční stromek

DOPRAVA ZDARMA - 35 180 CM novinka Zlatá střední cesta

Tento luxusní vánoční stromeček, Borovice Omorika rozzáří Váš domov! Stromeček jsme navrhli tak, aby vytvořil co nejpřesnější iluzi Borovice Omoriky.  Borovice patří poslední roky mezi nejprodávanější vánoční stromky, a pr .. více

Končí za
4 922
-35%
3 199

Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!

10 výhod umělého stromku

  • 1. Dokonalý realistický vzhled bez nutnosti péče.
  • 2. Neopadává - nemusíte pod ním neustále uklízet jehličí.
  • 3. Vydrží větší nápor vánočních ozdob.
  • 4. Má dokonalý tvar a barvu.
  • 5. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy EU.
  • 6. Snadno se složí/rozloží a dlouho Vám vydrží.
  • 7. Nákupem přispějete 10 Kč na sázení živých stromků.
  • 8. Záruka dva roky.
  • 9. Zákaznický servis 24h/denně.
  • 10. Doprava ZDARMA.

Borovice Omorika 180 cm - umělý vánoční stromek

Tento luxusní vánoční stromeček, Borovice Omorika rozzáří Váš domov!

Stromeček jsme navrhli tak, aby vytvořil co nejpřesnější iluzi Borovice Omoriky.  Borovice patří poslední roky mezi nejprodávanější vánoční stromky, a proto i u nás naleznete širokou škálu těchto překrásných stromečků. Na většině našich borovicích najdete velmi realistické borové šišky. Naše stromečky dodají tu pravou vánoční atmosféru!

Stromečky vyráběné pouze z PE materiálu, které není na první pohled k rozeznání od skutečného jehličí, se řadí mezi ty nejrealistější. PE materiál se odlévá do forem a vznikají tak celé části větviček. Stromek tedy neobsahuje žádné větve z PVC jehličí.

Aby Váš nový stromeček vypadal dokonale, důkladně rozložte větvičky. Stejně jako u všech našich stromečků, je Borovici Omoriku snadné sestavit a dále s ní manipulovat. U alternativního typu rozložení se u větví nachází kloub, který když stromeček postavíte do stojanu, se hlavní větve automaticky rozloží v určitém sklonu a Vy poté musíte ty menší větvičky zasunout do větších, do tomu určených míst. Větvičky jsou očíslovány (od 1 směrem nahoru), tak abyste věděli, do které řady daná větvička patří.

Samozřejmostí je kovový stojan, který je opatřen gumovými nožičkami odolnými proti poškrábaní, a také textilní obal pro uschování stromečku. Zaručujeme Vám unikátní a stylový vzhled našich stromečků, které u žádné jiné firmy nenaleznete – díky našemu vlastnímu designerovi.

Pozor: Před koupí stromečku si dobře rozmyslete jeho velikost. Do celkové výšky stromečku je zahrnuta i špička, nejvyšší svislá větvička a její délka je v rozmezí 25-30 cm.

Přejeme Vám příjemně strávené Vánoční svátky!

Parametry

Značka: All4Customer
Záruka: 24 měsíců
Šířka: 105 cm
Výška: 180 cm
Materiál: Umělá hmota
Typ: stromečky
Barva: zelená
Typ jehličnanů: borovice
Podle jehličí: 3D Jehličí
Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!
DPH: Cena je uvedena s 21% DPH

Doporučujeme také:

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS