Předsezónní slevy 35 %! Sleva končí za

Mujstromecek.cz Modříny Modřín Sibirica 150 cm - umělý vánoční stromek

Modřín Sibirica 150 cm - umělý vánoční stromek

DOPRAVA ZDARMA - 35 150 CM novinka

Velmi elegantní Modřín Sibirica, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru! Naše umělé Modříny, kuželové stromky, jsou poslední roky velmi oblíbené pro jejich tvar. S našimi Modříny se již nemusíte starat o zdoben .. více

Končí za
4 922
-35%
3 199

Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!

Modřín Sibirica 150 cm - umělý vánoční stromek

Velmi elegantní Modřín Sibirica, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru!

Naše umělé Modříny, kuželové stromky, jsou poslední roky velmi oblíbené pro jejich tvar. S našimi Modříny se již nemusíte starat o zdobení stromečku, poněvadž již na nich naleznete LED optická vlákna a na některých také svítící sněhové vločky, šišky. 

Jehličí na těchto stromcích je vyrobeno z tenkých vláken, které na koncích svítí. Stromečky s tímto jehličím se poslední roky stávají mnohem oblíbenější.

Aby Váš nový stromeček vypadal dokonale, důkladně rozložte větvičky. Stejně jako u všech našich stromečků, je Modřín Sibirica snadné sestavit a dále s ním manipulovat. Jedná se o standardní typ rozložení. U tohoto typu rozložení je pouze na Vás, v jakém sklonu budou větvičky, musíte si sami rozložit do požadovaného sklonu jak kmenové větve, tak i ty menší.

Samozřejmostí je kovový stojan, který je opatřen gumovými nožičkami odolnými proti poškrábaní, a také textilní obal pro uschování stromečku. Zaručujeme Vám unikátní a stylový vzhled našich stromečků, které u žádné jiné firmy nenaleznete – díky našemu vlastnímu designerovi.

Pozor: Před koupí stromečku si dobře rozmyslete jeho velikost. Do celkové výšky stromečku je zahrnuta i špička, nejvyšší svislá větvička, její délka je 10 cm.

Přejeme Vám příjemně strávené Vánoční svátky!

Parametry

Značka: All4Customer
Záruka: 24 měsíců
Výška: 150 cm
Šířka: 70 cm
Materiál: Umělá hmota
Typ: stromečky
Barva: zelená
Typ jehličnanů: modřín
Podle jehličí: Fiber (optická vlákna)
Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!
DPH: Cena je uvedena s 21% DPH

Doporučujeme také:

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS