Předsezónní slevy 35 %! Sleva končí za

Mujstromecek.cz Modříny Modřín Natural 150 cm - umělý vánoční stromek

Modřín Natural 150 cm - umělý vánoční stromek

DOPRAVA ZDARMA - 35 150 CM novinka Pro náročné Zlatá střední cesta

Velmi elegantní Modřín Natural, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru! Naše umělé Modříny, kuželové stromky, jsou poslední roky velmi oblíbené pro jejich tvar. S našimi Modříny se již nemusíte starat o zdoben .. více

Končí za
4 922
-35%
3 199

Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!

Modřín Natural 150 cm - umělý vánoční stromek

Velmi elegantní Modřín Natural, který dodá Vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru!

Naše umělé Modříny, kuželové stromky, jsou poslední roky velmi oblíbené pro jejich tvar. S našimi Modříny se již nemusíte starat o zdobení stromečku, poněvadž již na nich naleznete LED optická vlákna a na některých také svítící sněhové vločky, šišky.

Jehličí na těchto stromcích je vyrobeno z tenkých vláken, které na koncích svítí. Stromečky s tímto jehličím se poslední roky stávají mnohem oblíbenější.

Aby Váš nový stromeček vypadal dokonale, důkladně rozložte větvičky. Stejně jako u všech našich stromečků, je Modřín Natural snadné sestavit a dále s ním manipulovat. Jedná se o standardní typ rozložení. U tohoto typu rozložení je pouze na Vás, v jakém sklonu budou větvičky, musíte si sami rozložit do požadovaného sklonu jak kmenové větve, tak i ty menší.

Samozřejmostí je kovový stojan, který je opatřen gumovými nožičkami odolnými proti poškrábaní, a také textilní obal pro uschování stromečku. Zaručujeme Vám unikátní a stylový vzhled našich stromečků, které u žádné jiné firmy nenaleznete – díky našemu vlastnímu designerovi.

Pozor: Před koupí stromečku si dobře rozmyslete jeho velikost. Do celkové výšky stromečku je zahrnuta i špička, nejvyšší svislá větvička, její délka je 10 cm.

Přejeme Vám příjemně strávené Vánoční svátky!

Parametry

Značka: All4Customer
Záruka: 24 měsíců
Výška: 150 cm
Šířka: 70 cm
Materiál: Umělá hmota
Typ: stromečky
Barva: zelená
Typ jehličnanů: modřín
Podle jehličí: Fiber (optická vlákna)
Dostupnost zboží: Expedujeme ihned!
DPH: Cena je uvedena s 21% DPH

Doporučujeme také:

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS