Do Vánoc zbývá

Mujstromecek.cz Baňky na stromek CHAMPAGNE GOLD 20 ks

(Vyprodáno) Baňky na stromek CHAMPAGNE GOLD 20 ks

Hit Vánoc!

Přinášíme Vám vánoční baňky té nejlepší kvality za bezkonkurenční ceny na trhu! S našimi baňkami se nemusíte bát, že by se rozbily – našimi baňkami vyrobenými z umělé hmoty můžou stromeček zdobit i Vaše ... více

Doporučujeme také:

TEST

Jedle Natural 210 cm se zabudovaným LED svítícím jehličím a svítícími šiškami.  Kvalitní 2D jehličí se svítícími konečky větviček vytváří naprosto jedinečný vzhled stromečkuPerfektně se hodí se do prostornějších interiérů. Unikátní vzhled našich stromečků zajišťuje náš zkušený tým produktových designerů.

Stromeček se zabudovaným LED svítícím jehličím a svítícími šiškami rozzáří Váš domov a vykouzlí tu pravou Vánoční atmosféru. Ušetřete čas, který byste strávili věšením světýlek na stromeček.

Ke stromečku od nás ZDARMA dostanete pevný KOVOVÝ STOJAN s gumovými nožičkami a stylový TEXTILNÍ OBAL pro uschování stromečku.

Způsob sestavení Jedle Natural

Stejně jako u všech našich stromečků, je i tento snadné sestavit a dále s ním manipulovat. Jedná se o standardní typ rozložení. U tohoto typu rozložení je POUZE NA VÁS, v jakém sklonu budou větvičky, musíte si sami rozložit do požadovaného sklonu jak kmenové větve, tak i ty menší.

Aby váš nový stromeček vypadal dokonale, je nutné důkladně rozložit větvičky.

 Obsah balení

  • Stromek Jedle Natural 210 cm
  • Kovový stojan ZDARMA
  • Stylová textilní taška ZDARMA

Přejeme Vám příjemně strávené Vánoční svátky!

Parametry

Značka:
Záruka: 24 měsíců
Typ: Vánoční dekorace
Dostupnost zboží: SKLADEM!
DPH: Cena je uvedena s 21% DPH

Doporučujeme také:

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS