Do Vánoc zbývá

Můj stromeček.cz Nová registrace

Nová registrace

Všechny údaje jsou povinné - e-mail z důvodu zasílání informací o objednávce a telefon z důvodu doručení přepravní službou. Minimální délka hesla je 6 znaků.

Údaje pro přihlášení

Osobní údaje

Dodací adresa

Beru na vědomí, že společnost All4Customer, s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje, které u registrace vyplním, a to:
  • za účelem provedení registrace uživatele, vedení a správy uživatelského profilu
  • za účelem zaslání personalizovaných nabídek produktů a služeb společnosti All4Customer, s.r.o. , a to na základě jejího oprávněného zájmu
Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Údaje nebudeme nijak dále zpracovávat a neposkytneme je třetí osobě, dle ustanovení na stránce Ochrana osobních údajů a platné legislativy EU.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS