Povánoční výprodej stromečků! Do konce akce zbývá:

Můj stromeček.cz - Prémiová kvalita od jedničky na trhu 2D a 3D jehličí. Jaký je mezi nimi rozdíl?

2D a 3D jehličí. Jaký je mezi nimi rozdíl?

 

Doby, kdy umělý vánoční stromeček připomínal jen zdaleka ten reálný, jsou už dávno pryč! Náš internetový obchod nabízí vánoční stromky, které jsou téměř dokonalou kopií stromků živých, a to především díky realistickým, hustě vrstveným větvičkám z těch nejkvalitnějších PE (polyetylen) a PVC (polyvinylchlorid) materiálů. Vybrat si můžete vánoční stromky s 2D, 3D, či dokonce full 3D jehličím, jež udrží mnoho Vašich oblíbených ozdob. Nikdy jste o takovém označení neslyšeli? Přečtěte si celý náš článek a zjistěte, čím se tyto provedení od sebe liší.

Umělé vánoční stromky s 2D jehličím

Ačkoli se v posledních letech na trhu objevily umělé vánoční stromky s 3D jehličím, jejich předchůdci jsou u našich zákazníků stále ve velké oblibě. A není se čemu divit, jedná se o velmi kvalitní provedení. Umělé stromečky z klasického 2D jehličí jsou vyráběny z nastříhaných PVC fólií požadovaných délek, tvarů a hustot, které se dále precizně zpracovávají. Pokud hledáte levnější, avšak hezkou variantu vánočního stromečku, jsou pro Vás stromky s 2D jehličím tou nejlepší volbou!

Umělé vánoční stromky s 3D jehličím

Výroba umělých vánočních stromků z měkkého 3D jehličí je o něco složitější a je zapotřebí nejnovějších technologií a výrobních postupů. Vánoční stromečky s označením “3D jehličí“ mají viditelné konce jehličí vyrobené z kvalitních PE materiálů, jež se odlévají do forem a vznikají tak celé části větviček. Ve středové části stromečků se nachází klasické jehličí z PVC. Tato kombinace materiálů docílí větší bohatosti větviček a cenové dostupnosti. Umělý stromeček s 3D jehličím bude vypadat velmi reálně a svým vzhledem ohromí přátele a blízké, kteří z Vašeho stromečku nespustí oči!

Umělé vánoční stromky s full 3D jehličím

Vánoční stromky nové generace s ultra-realistickým full 3D jehličím se doslova staly obětí své oblíbenosti a jsou hitem letošních Vánoc. Celý obvod stromečku, kromě kmene, je vyroben z PE materiálů (odlitků) a společně s hustě vrstvenými větvičkami a vysokou kvalitou použitých materiálů vytváří nádherný umělý stromek, který Váš domov rozzáří a dodá mu nefalšovanou vánoční atmosféru!

Veškeré námi nabízené vánoční stromečky mají z výrobních důvodů svislou větvičku (špičku) ve 2D provedení.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS