Do Vánoc zbývá

Můj stromeček.cz - Prémiová kvalita od jedničky na trhu Jak mít svůj stromeček co nejkouzelnější?

Jak mít svůj stromeček co nejkouzelnější?

Každý rok se můžeme v novinách, časopisech i na internetu dočítat o módních trendech v oblékání na jaro, podzim, o aktuálních trendech v bytových doplňcích a toto téma vždy již na podzim postihne také vánoční stromečky. Je jedno, zda se jedná o živý smrček či o umělý vánoční stromek, designéři se zaměřují na všechny.

Klasikou je červená a stříbrná

Češi však příliš těmto trendům ve zdobení jak umělých vánočních stromečků, tak živých stromků nepodléhají. Z praktických důvodů nemění každý rok barvu ozdob, ale naopak většinou nakupují dekorace tak, aby jim ladily k těm koupeným dříve. Klasikou mezi barvami pak zůstává červená a stříbrná. Volnější ruku pak mají zejména ti, kteří se rozhodli pro umělý vánoční stromeček, ať už jedličku, umělý vánoční smrk či borovici. Nemusí totiž každý rok kupovat stromeček nový, a tak můžou ušetřené peníze investovat například do ozdob a dekorací. Nazdobit originální umělý vánoční stromeček však lze i velmi levně.

Domácí výroba ozdob

V posledních letech se mezi populární ozdoby dostaly opět přírodní dekorace. Dřevěné figurky, slaměné ozdoby i netradiční materiály. Spoustu ozdob lze vyrábět doma, a tím si možná již dříve navodit tu pravou sváteční atmosféru. Populární jsou pečené perníčky, sušená jablka, pomeranče, ti kreativnější se pak pouští do různých mašlí, keramiky i slaného těsta. Fantazii se meze nekladou. Další variantou je vyrazit do nějakého obchodního domu či supermarketu. Často již od září se na vánoční sortiment zaměřují. Z nepřeberného množství barev, tvarů i materiálů si pak stačí vybrat ten vhodný pro váš dokonalý umělý vánoční stromeček. Zapátrat také můžete na půdě či ve věcech po babičce, v módě je totiž i retro.

Krásná rodinná tradice

Zdobení stromečku patří mezi nejkrásnější vánoční tradice. Ať už jste se rozhodli pro živý jehličnan, či vlastníte tři umělé vánoční stromečky, jedná se o váš vánoční stromeček a vyzdobit si ho můžete podle vašich představ a hlavně podle představ dětí, kterým tyto zimní svátky patří. Módní trendy i tipy jsou na rodinné tradice krátké. Každá rodina má totiž ten svůj nejkrásnější stromeček. 

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS