Likvidace skladu! Slevy 35 - 77 %! Sleva končí za

Můj stromeček.cz - Prémiová kvalita od jedničky na trhu Jaké budou Vánoce 2019?

Jaké budou Vánoce 2019?

Jaké budou Vánoce 2019?

Podle nejnovějších trendů by měl Vánoce opustit konzumní duch a měli bychom se vrátit k přírodním materiálům. Do obliby stále více přichází vlastnoručně vyrobené vánoční ozdoby. Výroba těchto ozdob není tak finančně náročná a takové výrobky dělají o to větší radost, že jsou dělané doma s láskou. Použít můžete například skořápky z vlašských ořechů, přírodní větvičkybřezovou kůrusušené pomeranče, jablka. Dále se nebojte používat skořici, sušené papričky, badyán a jiné zajímavé a voňavé koření.

Rádi s dětmi vyrábíte vánoční ozdoby či dekorace? Pak se letos nebojte výroby adventních věnců či svícnů a jiných vánočních dekorací, protože to je to pravé pro přicházející Vánoce.

Z přírodních materiálů můžete vyrobit adventní věnce, svíčky, ale také ozdoby na stromeček. Sušené plátky pomerančů nebo vystřižené papírové sněhové vločky, či svíčky v ořechových skořápkách dají Vašemu stromečku nádech starých tradic. Stromečky se totiž původně zdobily ozdobami papírovými, ovocem či perníčky.

Jaké barvy jsou letos „in“?

Tradiční vánoční červenou barvu, která nikdy nezklame, však letos střídá spíš bílá či stříbrná. Dále také přicházejí do módy pastelové barvy jako pistáciová nebo mátová, které jsou stále více populární.  Tmavě modrá barva ustupuje do pozadí, střídá ji ledově modrá. Záleží už jen na Vás, zda zvolíte stromeček ve světle modré, bílé či klasické červené. Důležité je, aby se Vám a Vašim dětem stromeček líbil a navodil tu správnou kouzelnou atmosféru Vánoc. Co se týče přímo vánočního stromečku, letos jsou ve velké oblibě hlavně borovice a smrky


NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS