Do Vánoc zbývá

Můj stromeček.cz - Prémiová kvalita od jedničky na trhu Pravidla soutěže o Samsung Galaxy S8 64 GB

Pravidla soutěže o Samsung Galaxy S8 64 GB

Soutěž Samsung Galaxy S8

Jak vyhrát Samsung Galaxy S8?

1. Nakupte libovolný vánoční stromeček z naší nabídky v termínu od 1.11. 2017 do 30. 11. 2017
2. Vyplňte formulář, který Vám obratem zašleme v potvrzovacím e-mailu
2. Tipněte si, kolik stromků o velikosti 250 cm se dohromady prodá na www.mujstromecek.cz, www.mojstromcek.skwww.mukaracsonyfa.hu a www.bradulmosului.ro, v období 1. 1. - 30. 11. 2017
4. Vyhrajte Samsung Galaxy S8 64GB


Možná se štěstí usměje právě na Vás! Přesné znění soutěžních podmínek naleznete níže. 

Úplné soutěžní podmínky

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem a organizátorem soutěže je internetový obchod Můj Stromeček.cz, IČ 01824651, se sídlem Hladnovská 1255/23, Ostrava 710 00 (dále jen "pořadatel")

2. Místo a doba trvání soutěže

Soutěž proběhne prostřednictvím internetového obchodu www.mujstromecek.cz, www.mojstromcek.sk, www.bradulmosului.rowww.mukaracsonyfa.hu v termínu od 1.11. 2017 do 30.11. 2017. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit dobu trvání soutěže.

3. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České rebubliky či Slovenka, která v době konání soutěže nakoupí na našem e-shopu a poté řádně a pravdivě vyplní soutěžní formulář (dále jen "soutěžící").

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů.

Každý soutěžící se může účastnit soutěže, resp. zaslat svůj tip, pouze jednou, v opačném případě bude ze soutěže vyřazen. Rovněž budou vyloučeni soutěžící, kteří uvedou nesprávné, neúplné nebo zavádějící údaje, nebo u kterých bude podezření z podvodného či nekalého jednání v soutěži. Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci pořadatele, včetně jejich rodinných příslušníků a příbuzných.

4. Mechanismus soutěže

Princip soutěže je jednoduchý, stačí zaslat váš tip na otázku: "Kolik vánočních stromečků o velikosti 250 cm se dohromady prodá na e-shopech CZ + SK + RO + HU v období od 1. 1. 2017 do 30. 11. 2017?" prostřednictvím formuláře, který obdržíte v potvrzovacím mailu. Nejpřesnější tip vyhrává. V případě shody se výhercem stává autor tipu, který jsme obdrželi dříve.

5. Cena

Výherní cena: mobilní telefon Samsung Galaxy S8 64 GB

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu výhry, rovněž může uspořádanou soutěž kdykoliv prodloužit, přerušit, nebo bez udání důvodu zrušit bez nároku na náhradu. Jakékoliv vymáhání výhry nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě sporu či nejasností náleží právo rozhodování pořadateli soutěže. 

6. Vyhodnocení soutěže

Po ukončení soutěže bude výherce kontaktován emailem. Výsledky soutěže budou rovněž zveřejněné na našich facebookových stránkách. Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dní od ukončení soutěže.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS