Do Vánoc zbývá

Můj stromeček.cz - Prémiová kvalita od jedničky na trhu Soutěž o LCD televizi

Soutěž o LCD televizi

Soutěž o LCD televizi

Soutěž probíhá od 1. 9. 2015 do 15. 12. 2015

Tipněte si kolik se v období od 1 .9. 2015 do 15.12.2015 prodá kusů našeho stromečku „Smrk Gold tradiční 180 cm“ dohromady v našich e-shopech:www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk nebo www.mojachoinka.pl a autor nejpřesnějšího tipu od nás pod stromeček dostane LCD televizor Samsung.

Soutěžícím se stává každý, kdo v daném období nakoupí vánoční stromeček v e-shopu www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk nebo www.mojachoinka.pl. Každý kupující od nás po nákupu obdrží email s emailovou adresou, na kterou bude moci zaslat svůj tip.

Každý soutěžící smí zaslat jen jeden tip. Soutěžící, který zašle více než jeden tip bude automaticky vyřazen ze soutěže.

Výhercem se stane autor nejpřesnějšího tipu. V případě shody tipů několika soutěžících se výhercem stává autor tipu, který jsme obdrželi jako první.

Po ukončení soutěže bude výherce kontaktován emailem.

Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dnů od ukončení soutěže.

Výsledky budou zveřejněny na webu www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk nebo www.mojachoinka.pl. Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS