Povánoční výprodej stromečků! Do konce akce zbývá:

Mujstromecek.cz

Umělé vánoční stromky - SMRKY

UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Jeden z nejoblíbenějších a nejhezčích umělých vánočních stomků je smrk, který pro své velmi realistické větvičky a hustě vrstvené jehličí vypadá přirozeně a je k nerozeznání od stromku živého. Precizní zpracování, kvalitní materiály i jednoduché složení, to jsou hlavní výhody umělých vánočních smrků, jež Vám nabízíme rovnou ve dvou provedení: 

Umělý vánoční stromeček smrk Platinum

Vánoční stromky Platinum patří mezi bestsellery na poli umělých stromečků. Toto provedení nabízí ultra-realistický vzhled, jeho větvičky vypadají skvěle i neozdobené. Platinum stromečky jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Stromky jdou snadno složit, rozložit a jsou nenáročné na skladování.

Umělý vánoční stromeček smrk Exclusive

Umělé stromečky řady Exclusive připomínají živý stromek. Disponují FULL3D jehličím, díky kterého je toto provedení v poslední době velmi žádané. Hustě vrstvené větvičky a vysoká kvalita materiálů vytváří nádherný umělý stromek, jež dokáže vyčarovat kouzlo Vánoc v každé domácnosti.

 

Umělý vánoční stromeček smrk a jeho typy

V našem internetovém obchodě najdete širokou škálu typů vánočních smrčků. Elegantní smrk kanadský disponuje dvoubarevným jehličím, díky kterého připomíná živý vánoční strom, zatímco smrk přírodní je určen především pro milovníky klasického vzhledu vánočního stromu. Dalším velmi oblíbeným typem je smrk Tajga, který vás zaujme svou nadčasovostí. 

Umělý vánoční stomeček smrk dle velikosti

Vybírejte ze smrků ve velikosti od 150 cm až do 250 cm. Umělý stromeček vysoký 180 cm je ideálním řešením pro malé místnosti panelových domů, jako jsou předsíně, dětské pokoje a pracovny. Vánoční stromek o velikosti 2,5m potřebuje dostatek místa, je vhodný do věších pokojů, především obvývacích místností, či veřejných prostor. Tato velikost je oblíbená hlavně u rodin s dětmi. Ozdobit ho dá pořádnou práci, ale na oplátku Vám do domácnosti vnese nezaměnitelnou vánoční atmosféru.

Stále váháte nad koupí umělého smrčku? Přečtěte si náš článek, který Vám pomůže s výběrem vhodného druhu stromečku.

NOVINKY NA EMAIL

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem.
Pro odběratele připravujeme také různé výhody.

Zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka OK souhlasíte, aby společnost All4Customer, s.r.o. zpracovávala Vaší e-mailovou adresu za účelem zasílání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Staň se fanouškem

SLEDUJTE NÁS